Objednávka terapeutického systému

Vyprošťovák®

 • 1
  Ano!
  Objednávám si terapeutický systém Vyprošťovák, ve kterém se naučím, jak se díky pěti jednoduchým technikám za 10 minut denně zbavím bolestí pohybového aparátu.
 • 2
  Ano !
  Těším se na to, že budu celým terapeutickým systémem jednoduše a příjemně proveden/a.
 • 3
  Ano!
  Vím, že k Vyprošťováku dostanu velikou porci bonusů v podobě péče o jizvu, tajemné masáže, 5% slevy na barefoot obuv a mnoho dalších.
 • 4
  Ano!
  Uvědomuji si, že jako podporu dostanu i Projekt Vyprošťovák, který mě vším provede hezky krok za krokem, když si to budu přát.
 • 5
  Ano!
  Vím, že pokud bych s Vyprošťovákem nebyl/a spokojen/a, mohu ho bez udání důvodu kdykoliv během prvních 60 dnů vrátit a dostanu své peníze zpět.

Vyplňte, prosím, pečlivě následující informace:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si Vyprošťovák na fyzickou osobu nepodnikatele.

Pusťte se do toho a dejte svým bolestem vale!

Jsem přesvědčena o tom, že si vás Vyprošťovák svou jednoduchostí a účinností do 60 dnů získá.
Stejně tak jako mě a mnoho mých spokojených klientů. 🙂

Po cvičení se cítím bezvadně protažená jako po masáži. Čápovou vsedě cvičím hodně i v práci, bezvadně mi uvolní krční páteř a celkově mě protáhne. Díky tomuto cvičení už vím, jak si poradit s bolestí zad a trapézů při dlouhodobém sezení u PC. 
Lucka Bednářová
Začala jsem cvičit, protože jsem měla bolesti trapézů, které způsobovaly napětí. Bránilo mi to v užívání si radosti i v soustředěni. Cvičení Vyprošťováku mi přineslo velikou úlevu! Nevěřila bych, že dva cviky ("čápová" a "sluníčko") dokáží tak rychle ulevit od bolesti. Také jsem se utvrdila v tom, že věci jdou měnit a že se vším jde něco dělat. Takže mi Vyprošťovák přinesl další dávku optimismu. 🙂
Lenka Maxová

Potřebujete pomoci?

Napište mi na dotazy@marketastrnadova.cz. Ráda vám poradím.